Kaş Dökülmesi

Yüzdeki travma izi son derece rahatsız edici olmaktadır. Küçücük bir iz dahi olsa yüz bölgesinde en dikkat çekici nokta olmaktadır. Özellikte kaşta çok rahatsız edici olabilmektedir. Kalem ve kalıcı makyajla kısmen kapatılsa da en doğru kalıcı ve doğal çözüm ekimdir. Kalemin her an silinebileceği korkusu kişiyi tedirgin eder, dövme ise zamanla kırmızı, yeşil, lacivert gibi renklere dönüşerek yada solarak kötü görünebilir.
Doğru teknikle yapılan ekimle tama yakın düzeltilebilen kaşta iz sorunları
-Yanık
-Yara
-Ameliyat
-Dikiş
Bu tür dr alan kaş kayıplar çevredeki yoğunluk kadar kök nakli yapılarak tama yakın kamufle edilebilir. Yara izi kaş ekimiyle görünmez şekle getirilmiş olur. Dikkat çekicin nedenleri olan çukurluk veya kahverengi leke yok edilemez ama uygun sıklıkta bir ekimle ciddi ölçüde kamufle edilebilir.

Ekim yaptıracak kişiler sıkça “yarada kıl tutar mı?” sorusunu sorarlar. İğne batırıldığında kanayan her yer canlıdır bu bölgeye ekilen kıl beslenir ve tutar. Skar dokusu normal dokudan farklıdır ancak bu fark kök beslenmesi üzerine değil sert olması sebebiyle ekimin zorluğuna neden olur. Yeterli tecrübes, olan bir uzman için hiç önem arz etmeyen bu durum yardımcı elemanların ekim yaptığı kliniklerde sorun olabilir.

 

Kaş Ekimi

Kaş Ekimi Öncesi

 

Kaş Ekimi

Ekimden hemen sonra

 

Kaş Ekimi

Kaş Ekimi SonrasıYara izine Kaş Ekimi için 22 yorum yapılmış


alev aydogdu

yıllar önce kalıcı makyaj yaptırdım ve yaptırdıgım kişi bana makyaj boyası yrine dövme boyası uygulamış ve ben bir seans lazer işlemi gördüm çıkartmak için ve biraz hafifiledi rengi fakat memnn degilim ve kaş ektirmek istiyorumfakat bundada hayal kırıklıgına ugrarsam çok kötü olurum beni bu konuda bilgilendiren biri olursa sevinirim iyi sonuçlar alınıyormu lütfen cevap yazın
Moderatör
Bu konuda eğitim aldım ve biliyorum aslında dövme ve kalıcı makyajın boyaları aynı ama kaliteleri farkedebiliyor.Kıl kökü nakillerinde memnuniyet oranı en fazla gurubumuzu kaş ekimleri oluşturuyor.

Fatma

Ben dikis izi üzerine kalici makyaj yaptirdim.Simdi lazerle o boyayi cikarttirmak istiyorum fakat dikis izi üzerindeki makyaj cikarmi veya lazer o bölgeye zarar verirmi bilemiyorum.acaba yardimci olabilirmisiniz?cok sevinirim..
Moderatör
lazerle sildirebilirsiniz amadikkatli yapılmazsa (kartonla sınırlayarak yapmak gerekir) izin etrafındaki kaşları dökebilir.
Sorun ve tecrübelerinizi paylaşabileceğiniz Kaş ekimi Forum

derya

mrb benimde sol kaşımda dikiş izi var kaşlar diğer yerlere göre daha az ekimden sonra ortalama ne kadar sürede iyileşir ve sosyal hayata ne kadar sürede devam edilir kısacası insanlar ne kadar süre sonra farketmez saygılar…
moderatör
-4 gün sonra belirgin bir şey kalmaz

sevcan

hocam benim yaşım 17 kaşlarımdan memnun değilim ailem kaş ekimine karşı ve ben kendi işimin sahibi olunca ektircem su süre zarfında boyatsam, aldırsam kaşlarım için bir zararı olurmu
moderatör
boya ve alma işlerinden anlamam valla 🙂

deniz

mrb atilla bey ben nisan ayında ekim yaptırmıştımda sıklaştırma için gelmek istiyorum mail falan attım ama cevap gelmedi Kasımda gelebilir miyim bide fiyat nasıl oluyo cevabınızı bekliyorum saygılar
moderatör
gelebilirsiniz,telefonla randevu almalısınız.önceki kök ekim fiyatını ödersiniz.

kırgın

az önce sağ kaşım yarıldı kanı durdurdum ama çevremdekiler dikişe gerek yok dediler sadece biraz yarık izi..acaba dikiş olmadan iz kalırmı..çok merak ediyorum…
Op.Dr.Atilla KAYA
dikiş gerekecek kadar derinse dikiş atılmaması halinde daha fazla iz kalır

hülya

slm benin kaşımdada yara var kaş ektirnek istiyorum antalyadada yapılıyor mu:?
Op.Dr.Atilla KAYA
duymadım ama araştırırken 25-30 derece açıyla ekim yapanı bulmaya çalışın

onur

merhaba hocam kaşlarımın üstüne bi ara lazer epilasyon yaptırdım sol kaşımda biraz şekilsiz bi hal aldı düzeltebilmeniz mümkün mü?
Op.Dr.Atilla KAYA
evet düzeltilebilir

merhaba ismim tülay

size ulaşamıyorum kaş ekimi için rica etsem bana dönermisiniz en kısa sürede
Op.Dr.Atilla KAYA
212 574 25 25 veya 532 200 68 06 dan ulaşabilirsiniz

cihan

merhaba hocam kaşım yarılmıştı kaşıma dikiş atıldı şimdi kaşımın tam içinde bir boşluk söz konusu sorum şu kaşımdaki dikiş izi kök nakliyle ile kapatılabilir mi?
Op.Dr.Atilla KAYA
evet algılanamayack düzeyde kamufle edebiliyoruz

ayam