Kaş Dökülmesi

Kaş Kalınlaştırma 1

Doğuştan,dökülme sonrası,yaşlanma veya yanlış kaş alımına bağlı olarak rahatsız edecek düzeyde incelmiş kaş ekimle istenilen ölçüde kalınlaştırılabilir.

Kalın kaş ihtiyacı genellikle kaşı alarak fazla inceltme ve alınanların tekrar çıkmaması sebebiyle çok ince kaş kalmasından kaynaklanmaktadır.Kaşını bu hale getirenler genellikle bu durumu kaş küsmesi olarak değerlendirirler.Kaş ekimi yapılarak kaş istenilen ölçülere getirilebilir.

Kişinin yüz ve göz yapısı kalın kaşa uygun olabildiği gibi zaman zaman kalın kaş moda olabilmektedir.Bu durumda yapılabilecek kalıcı makyaj doğal olamayacağı için en doğru çözüm kaş ekimidir.

Kaş kalınlaştırmada ekim kaşın üst sınırından yapılırsa kaş kalınlaşırken bir miktarda yukarı taşınacağından kaş kaldırmaya benzer bir etkiyle daha dinamik bir görünüm kazanılmış olur.

Kalınlaştırılan kaş fazla kalın bulunması  veya hoşlanılmaması durumunda cımbızla çekilerek istenilen şekil verilebilir.

Kaş kalınlaştırma resmi
Kaş Kalınlaştırma Örnek 2
Kaş Kalınlaştırma Örneği 3

Kalın kaş modası sebebiyle bu tür ekim çok sık talep edilmektedir ancak genellikle abartılı beklenti olmaktadır.Kaş Kalınlaştırma için 42 yorum yapılmış


fatma

mrb ben kaş ektirmek istiyorum fakat sizin iletişim adresinizi bulamıyorum sitenizde nasıl ulaşabilirim kaş ekimi konusunda bilgi almak ve ödeme şekillerini öğrenmek istiyorum teşekkürler.
Moderatör
Site bilgi amaçlı kurulduğu için iletişim bilgisi eklenmemişti,uyarınızla bilgi alabileceğiniz telefon numarası eklendi.

Canan

Slm Antalya da merkeziniz var mi? Yoksa da onerebileceginiz bir doktor arkadasiniz var mi kas ektirmek icin?
Moderatör
Antalyada şubemiz yok,kaş ekimi yapan varmı bilmiyorum ama kaş ekimi çok ayrıntılı bir iştir evinize yakın yeri değil kaliteli ekim yaptırabilacağiniz yeri araştırın nede olsa ömür boyu gözünüzün üstünde taşıyacaksınız 🙂

azra

merhaba ben kisabir sure önce kalici kas yaptirdim.seyrek ve inceydi.biraz kalinlastirip sekilli olsun istedim.seyrek olan yerleri doldurttum.renk seciminide yapmistik.biraz koyu olsun istedim.uygulamayi yapan bayan tene uyguladigimizda renk birazdaha acik olur,bir ton daha koyusunu yapalim ozaman istediginiz renk tutar dedi bende kabul ettim.ama hic acilma olmadi renkte cok koyu oldu hic dogal durmuyor.cok siyah oldu ne yapmam lazim rengini degistirebilirmiyim veya actirabilirmiyim ne önerirsiniz.tesekkurler.
Moderatör
keşke araştırmanızı önceden yaptırsaydınız sorunuzu kaş ekimiyle çok daha güzel bir şekilde çözebilirdiniz.sanırım en doğrusu kendi haline açılmasını beklemeniz çünkü lazer ciddi düzeyde yanık oluşturuyor.

bahar

merhaba ben bahar benim kaş ve kirpiklerim de dökülme oluyo ne yapmam gerekiyo lütfen yardıcı olun bide el tikim var acaba bondan dolayımı olurmu
Moderatör
el tikinden olabilir ama genellikle bu tikler tek taraflı olur yinede emin olmak için dermatologla görüşebilirsiniz.

hasan

ekim gününden normal haline kaç gün sürüyor
Moderatör
kısmi kaş ekimleri ertesi gün normal oluyor ama tüm kaş ekimlerinde 23- gün şişlik olabiliyor.

hasan

son bişey soracam hocam peki dışarıdan biri ekimi anlayabiliyor mu yani çok göze çarpıyor mu
Moderatör
masanın karşısında oturan kişi anlayamaz.

ceren

merhabalar hocam.benim saç ve kaşlarımda dökülme problemi var.kaş ekimi için bana yardımcı olabilirmisiniz.saygılar.
Moderatör
dökülmenin üzerinden 1 yıl geçtiyse ekim yapabiliriz,geçmediyse çıkma ihtimali var

ceren

Hocam birde nakil için enseden mi kıl alınıyor.benim sağlık sorunum ensemdede saç yok,saçkıranım ben 🙁 bana kaş ekimi yapılabilirmi? 🙁 yardımınıza ihtiyacım var.5 yaşından beri saçkıranım 🙁
Moderatör
kaliteli olmak kaydıyla vücudun her yerinden kök alınabilir

ceren

Hocam saçımın belli yerlerinde saç var,kolda olan kıl köküde geçerli olurmu.
Moderatör
kol kılları çok kalitesizdir,başka hiç yoksa vede alınabilirse ekilebilir.

engin

hocam benim 6-8 kıla hatta tüye ihyiyacım var..minik bi iz var ama belli belirsiz..ama ben takmışım bi kere…el üstü ve parmak üstü kıllarım işimi görür.hem kaşımla uyumlu hemde uzamıyolar..buralardan kıl almak mümkünmü???
Moderatör
o kıllar genellikle alınamayacak kadar zayıf oluyor ama biraz kaliteliyse denenebilir.

domba