Kaş Dökülmesi

Tüm estetik ameliyatlarda hastanın temel amacı daha güzel bir görünüm elde ederek daha mutlu olmaktır. Kötü sonuçlanmış bir estetik uygulama hastayı mutlu etmek yerine daha mutsuz edebilir.

Ekli resimde gördüğünüz kişi kaşlarının dış yarısının dökülmesi üzerine kendisine yakışacak bir model belirleyerek kaş ektirmiş, kaşları çıktığında 2-3-4 kök içeren demetler halinde ekildiğini, tamamının tam karşıya bakacak şekilde dik ekildiğini görmüş ve bu garip görüntüyü hiçbir şekilde kamufle edememesi üzerine aldırmaya karar vermiş. Yapılan lazer epilasyonlarda bir kısmı gitmiş ancak bir taraftan yanık olması ve kılların tamamen bitmemesi üzerine iğneli epilasyona başlamış.

İstemediği bu kaşlardan kurtulmak için bir sene boyunca iğne epilasyonu yaptırmış,lazerle hırpalanan cilt iğnenin yakması sonucu daha kötü bir görünüme bürünmüş çukurluk ve kabarıklıklar oluşmuş. Kabarıklık ve çukurlar sebebiyle kalıcı kontur da yaptıramadığı için kaş ekimi planlanmıştır

Bize geldiğinde ise tarafımızdan her iki tarafa 250 şer greft yatayda 25-30 derecelerle, alt sıra yukarı bakan 15 derece, üst sıra aşağı bakan 1o derece açılarla ekilmiştir. Yeni yapılan uygulamanın sonuçları ortaya çıktığında resimler bu sayfaya eklenecektir. Ekli son iki görüntü tarafımızdan yapılmış olan ekimden hemen sonra alınmıştır.

Kaş ekimi yaptırmayı düşünüyorsanız her şeyden önce kaliteyi araştırmalısınız ve o kliniğin yapmış olduğu ekimleri görmelisiniz, kötü yapılmış bir kaş ekimi sizi üzebilir.

kaş ekimi doğal olurmu

en iyi kaş ekimi yöntemiKaş Ekim Felaketi için 6 yorum yapılmış


seda

Hocsm cok uzuldum bu genc bayanin yasadiklarina, siz istemediginiz kaslari igne epilasyonla ysda lazerle aldirip öyle gelin yenisini ekeyim diyorsunuz ama bu cok kötu bir yolmus onon yerine siz fue ile alamazmisiniz bu kötu kaslari?
Op.Dr.Atilla KAYA
öylede yapabiliyoruz

alev

BU KAŞIN ŞUANKİ SON HALİNİ GÖRMEK İSTERDİM
Op.Dr.Atilla KAYA
bir ara gelir herhalde o zaman eklerim 🙂

sibel tasdelen

merhaba hocam
Ben eskisehir de kaliyorum. maalesef benimde kaş ekimi konusunda kötü bir tecrübem oldu. Daha önce birçok kaş ekimi yaptığını idia eden bir estetik cerrah, kaşlarımı mahvetti! yapılan ekimin yara izleri aradan 8 ay geçmesine rağmen hala geçmedi ve birkaç tel kaş çıktı onlarda hepsi ters yönde büyüdü. gerçekten çok sinir bozucu ve büyük hayalkırıklığı yaşatan bir durumla karşı karşıyayım. Ne yapılabilir, yada sizinle nasıl irtibat kurabiliriz? Belki sizin tecrübelerinizle bu kötü durumdan kurtulabilrim..
Op.Dr.Atilla KAYA
ters çıkan kaşlarınızı iğne epilasyonla aldırıp boş bir alan haline getirdikten sonra ekim yapabiliriz

Derya

Hocam kasta olan yara Izi uzerinde kas ekme olurmu
Op.Dr.Atilla KAYA
evet yara izi ekimle tama yakın kapatılabilir,sitede örneği var

sibel

Hocam benim kaşlarımda çok ciddi şekilde dökülmeler oluştu discoid lupus hastasıyım plequenıl diye bir hap kullanıyorum altı ay önce kaşlarımı kaybetmeye başladım tekrar çıkarmı bilmiyorum gittiğim doktorlarda kesin bişey diyemedi kaş ekimi yaptırmalımıyım yoksa beklemelimiyim kaş ekiminin maliyeti ne kadar
Op.Dr.Atilla KAYA
ebn az 1 yıl bekleyin, diskoid luğusunu düzelmesine rağmen çıkmazsa o zaman ekilebilir

mağdure

İyi akşamlar Atilla Bey; muayenehanenizi aradığımda bana mail adresinizden ulaşmam gerektiğini söylediler. Ben yaklaşık iki yıl önce kaş ekimi yaptırmıştım ama başarılı bir ekim olmadı. Dik açılarla ekim yapılmış. Zaten ekildiğinde de belliydi ama dökülüp tekrar çıkınca düzeleceğini söylemişlerdi. Tabii ki böyle bir şey olmadı. Kendilerini tekrar aradım ekim yapan kişiyi değiştirdiklerini söylediler ve tekrar düzeltmek için ekim yapmayı teklif ettiler. Kabul ettim. Bir ay önce tekrar ekim yaptırdım ancak yine dik açılar. Artık tecrübe ettiğim için düzelmeyeceğini biliyorum. Ben bu kez size ekim yaptırmak istiyorum. Kaşlarımın başlangıç kısımları eksik. İkisi arasında bariz bir şekil farklılığı da var. Biri diğerine nazaran daha ince. Daha kalın olan da lokal eksiklikler var. Yani sürekli şekli değişen bir kaşım var. Ben sabit bir kaş istiyorum. Yani her el darbesinde değişen kaşlarımın sabit bir şekil almasını istiyorum. Bu ekimi siz yapar mısınız?
Op Dr Atilla Kaya
info @ideaklinik.com ye fotoğref gönderin.değerlendirelim

siput