Kaş Ekimi Fiyatları Ne Kadar?

Kaş Ekimi Fiyatları

Yüz güzelliğinin en önemli unsurlarından biri haline gelen kaşlarımız tıpkı saçlar gibi geçici ve kalıcı dökülme problemine maruz kalabilir. Dökülmelerin nedeni hastalıklar, ilerleyen yaş, yanı sıra bakım için uygulanan kaş aldırma çoğu zaman küsme dediğimiz istenmeyen sonuçlara neden olabilir. Dökülen kaşlar kişide ciddi bir rahatsızlığa neden olmaktadır. En doğru ve doğal çözüm ekimdir

Kaş ekimleri fotoğrafları ve videoları için instagram.com/kasekimi

İdea Kliniklerinde 1 Kıl Kökü 9 TL
Kaşa kıl kökü nakli uygulamasını Türkiye’de ilk gerçekleştiren doktor İdea Klinik doktorlarından Op DR Atilla KAYA’dır. İşlemin fiyatlarına baktığınızda ücretin ekilen kıl kökü sayısı ile alakalı olduğunu görürsünüz. Bunun için ekilen her greft (kıl kökü) 9 TL olarak ücretlendirilir. Genellikle 300 kök ekilmesi beklentiyi karşılamaktadır. Yara izi veya yanık izi gibi yerlere 100-150 kök yeterli olabilmektedir.

Kaş İçin Kaç Greft (Kıl Kökü) Ekilmesi Gerekir?

Peki fiyatı öğrendiysek şimdide ne kadar ekim yapılacağına bakalım mı? burada net bir rakam verme imkanı olmasa bile 300 greft ideal görünüme ulaşmak için yeterli diyebilirim. Çünkü ekim nedenleri çok çeşitli olabilir. Dökülmüş alan, saçkıran, seyreklik, sıkılaştırma, kalınlaştırma, ameliyat, yara ve yanık izi kapatma gibi bir çok nedenle ekim yapılması gerekebilir. O nedenle her insanın ihtiyaç duyacağı kıl kökü sayısı farklı olacaktır. Yazının giriş kısmında da belirtildiği gibi 300 greft ihtiyaç duyduğunuz güzel görünüm için idealdir.

Kaş Ekimi Ne Kadar Sürer?

İdea Klinik 20 yıldan beri hizmet veren bir kurum olup, Estetik, Kalp Damar ve Genel Cerrahi alanında hizmet vermekte, 12 yıldır kaş ekimi yapılmaktadır. Uygulama şuan için İstanbul Bakırköy  kliniğinde yapılmaktadır. Doktorlarımız bu konuda yüzlerce uygulama yapması nedeniyle deneyimli ve tecrübelidir. Bu nedenle 300 gerft ekim işlemi 2 ile 4 saat arasında yapılmaktadır. Yani Türkiye’nin neresinden gelirseniz gelin belirtilen süreçte işleminiz tamamlanıp, aynı gün şehrinize dönebilirsiniz.

Nasıl Yapılır?
Şimdi dilerseniz birazda uygulamanın nasıl yapıldığına bakalım. Op. Dr. Atilla KAYA 2013 yılına kadar saç ekimi uygulamaları yapması nedeniyle Türkiye’de ilk defa FUE yöntemini uygulayan kurumlardan biri olmuştur. İşlerinin yoğunluğu nedeni ile saç ekimini bırakmış, ayrıntı ve özel birikim gerektiren diğer kıl kökü nakilleri yanı sıra genel cerrahi alanında teşhis ve tedavilere devam etmektedir.

Kişi İstediği Görünümü Çizerek Belirtir: Öncelikle kliniklerimize gelenler nasıl bir görünüm elde etmek istediklerini kalemle çizerek göstermektedir.

Köklerin Alımı Yapılır: Kişi istediği görünümü kaşları üzerinde kalemle çizerek gösterdikten sonra cerrahi odada ekilecek kıl köklerinin alımı başlar. Uygulamada FUE yöntemi tercih edildiği için ekimi yapılacak kılların 0,6 mm gibi çok ince uçlarla tek tek alınmaktadır. Alım genellikle ense alanında 1 cm alan tıraş edilerek yapılır.

Bekletilmeden Ekime Geçilir: Örnek 300 gerft ekim yapılacaksa alım tek seferde yapılmayıp, 40-50 greft alınarak alıma bir süre ara verilerek ekime geçilmektedir. Çünkü alınan kıl kökleri uzun süre bekletilmesi halinde oksijensiz kalarak ölmesine neden olmaktadır. Hemşireler alım yaptıktan sonra doktorlarımız alınan kıl köklerini yine 0,6 mm uçla ekim yaparlar.

Uygulama Doktorlarımız Tarafından Yapılır
Bu işlem diğer uygulamalara kıyasla uzman doktor olmayı ve daha fazla tecrübeli olmayı gerektirmektedir. Çünkü tecrübesiz kişiler tarafından yapılması halinde dik çıkan kaşlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Gerekli açıyı ayarlayamadıkları için hüsranla sonuçlanabilir. O nedenle İdea Klinik ekim işlemini bu alanda yüzlerce uygulama yapmış olan doktorumuzun bizzat kendisi tarafından yapılmaktadır, doktor kontrolünde bile olsa  yardımcı elemanlara asla ekim yaptırılmaz.

Doktora Sor
Evet arkadaşlar bu konuda aktaracaklarımız şimdilik bu kadar olup, sizlerin sormak, öğrenmek istediği hususları dilerseniz aşağıda yer alan soru ve yorum formundan doktorlarımıza iletebilirsiniz. 24 Saat içerisinde sorularınıza doktorlarımız yanıt verecektir. Sayfada ağırlıklı olarak ücret ele alınmıştır ama ekimi araştırırken soracağınız en son soru olmalı, öncelikle kalite ve doğallığı araştırmalısınız

Son Söz

Buraya kadar bir çok şeyden bahsettik, net ücretleri öğrendiniz ama şunu asla aklınızdan çıkarmayın. Kaş ekimiyle ilgili olarak soracağınız son soru yada diğer deyimle araştırmanızın son noktası ücret olmalıdır. Önceliğiniz kesinlikle kalite ve doğllık olmalıdır. Ucuza yaptırdığınız bir kaştan kurtulmak için epilasyon yaptırmak zorunda kalabilirsiniz, epilasyon yaptırırken doğaldan var olan kaşlarınızı da ümitlerinizi de kaybedebilirsiniz. Aman dikkatli olun.

160 Comments

Add a Comment
 1. Hocam yorumlarıda okudum birkaç bilgi almak istiyorum 3D kİl tekniği yaptırmıştım ama bişey farketmddi onun üzerine Kaş ekimi yapılabilir mi?
  Op.Dr.Atilla Kaya
  05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim,ekim yapılabilir

 2. En az kaz kil ekimi yapiyorsunuz yaptıktan sonra eğer tekrardan dökülür ise aynı yer garenti veriyormusunuz
  Op.Dr.Atilla Kaya
  biz beyaz eşya satmıyoruz.sağlıkta garanti olmaz.siz garanti veren kurumlara ekim yaptırın

 3. Merhaba doktor bey

  Ben kaçlarımı yaptırmak istiyorum. Yurtdışında yaşıyorum ve benimle birlikte 4 arkadaşda yaptırmak istiyor bana ararmısınız
  Op.Dr.Atilla Kaya
  05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin,değerlendirelim.kaş ekimini daha güzel görünmek için yaptırıyorsunuz,bunun için iyi araştırmalısınız.Yetersiz araştırmayla pişmanlık getiren bir sonuca razı olmamak için araştırmanızı iyi yapmalısınız. Kaş ekimi yada diğer deyimle nakli tecrübe ve dikkat gerektiren bir işlemdir.

 4. Kas ekimi icin resim gondermek istiyorum sizce ne kadar kasaihtiyacim var
  Op.Dr.Atilla Kaya
  .05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderebilirsiniz

 5. Ben yay gibi bir kaş istiyorum. Kaşlarımın başlangıç ve bitiş yerinin aynı kalınlıkla olmasını istiyorum.Bunun için sizden hem fiyat hemde sizden en az kaç kıl ekleyeceğinizi öğrenmek istiyorum.
  Op.Dr.Atilla Kaya
  ben istenilen herşeyi bana mantıklı ve makul gelmezse yapmıyorum.05426210888 nolu ttelefona whatsapptan fotoğraf gönderin ,varolan kaşınızın durumunu değerlendirmeliyim

 6. Iyi gunler Hocam,
  Cok yakin bir zamanda Tiroid hastalığı teşhis kondu. Ilaç kullanımına henüz başlamadım. Kas ekimi yaptırmak istiyorum kullanılacak ilaçlar kas ekimine engel teşkil eder mi? Işlem yapilirsa dökülme olur mu? Hic.kaslarim yok, ne kadar kıl köküne kullanılabilir, maliyetini nedir? Bilgi verirseniz memnun olurum.
  Op.Dr.Atilla Kaya
  05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim.limitimiz 300 kök.

 7. Selam
  Kaşlarım sona doğru düşük ifademi yorgun yaptığı için aşağıya doğru olan bölümü hep alıyorum tabi doğal olarak
  kaşım kısa kalıyor kaş ekimiyle kısa olan yeri uzatmak istiyorum ekilen yer ile kaşımın diğer tarafı uyumsuz olur diye korkuyorum
  Op.Dr.Atilla Kaya
  saç ve kaş renginiz arasında fark yoksa sorun olmaz.doğala en yakın açı ile ekebiliyoruz

 8. Kaş ekimi yaptırmak istiyorum yarıdan itibaren 300 çok fazla daha az yaptırma şansım var mo
  Op.Dr.Atilla Kaya
  05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin,değerlendirelim

 9. merhabalar dr bey,benim yaklaşık altı yıl önce kaşlarım yanlış alındı ve o bölgede kaş çıkmamaya başladı,kaşım normalde kalın ama eskisi gibi bir sıra daha kalın olmasını istiyorum,bunun için microbladıng gbi boyama olduğunu düşündüğüm teknikler mi yoksa ekim tekniği mi uygundur?Kaş ekiminin boyamaya üstünlüğü nedir?
  Op.Dr.Atilla Kaya
  ekim tekniği daha doğal olur.microblading zamanla renk değiştirir ve kötü görünür

 10. İstediğimiz sayıda ekim yaptırabiliyormuyuz
  Op Dr Seher Şirin
  Evet ancak 300 kök limitimiz var

 11. Merhaba!
  Ben de kaş ektirmek istiyorum
  Kaşlarımda biraz seyreklik oldu
  Ben kaşlarımı hiç almadım
  Ve doğal olarak kaşımın etrafında ortasında var
  Ensemden diilde kaşımın etrafındakini alıp yapabiliyormusunuz
  Op.Dr.Atilla Kaya
  05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim

 12. Merhabalar kaşlarımın seyrek olmasından dolayı araları ve uçları doldurulacak şekilde ekim yaptırmak istiyorum ama bir kısmı saç diğer kısmının kaş kılı olması açı ve renk olarak görüntüde sorun yaratır mı?
  Op.Dr.Atilla Kaya
  sorun yaratmaz.

 13. Size nasıl güvenebiliriz
  Op.Dr.Atilla Kaya
  biz size nasıl güvenebiliriz

 14. Merhabalar,
  Kaş ekiminin kalıcılık süresi nedir acaba?
  Ömür boyu kalıcı bir ekim mi yoksa microblading gibi 1-2 senelik gibi geçici mi?
  Op.Dr.Adil Altınsoy
  ömür boyu kalır.

 15. Hocam benim kaşlarım Yok denilecek kadar az bu doğuştan gelen bişey hastalıktan veya kazan kaynaklanan bir durum yok uzun zamandır ekim yaptırmak istiyorum ama bi yerden de çekiniyorum farklı açılarda çıkıpta daha kötü durur diye hepsi aynı açıda çıkıpta yatımlı olacağının bir garantisini verebiliyomusunuz ,ekimi yaptırdıktan ne kadar süre sonra çıkar tam olarak ,kaç gün içinde işimizedönebiliriz ve enseden alınacak köklerin yerinde belirgin bi boşluk olurmu
  Op.Dr.Atilla Kaya
  doğala en yakın açı ile ekebiliriz.12 günde tam olarak gelecekte ki kaşınızı görürsünüz.şok dökülme olursa tam gelişim 1 yılda tamamlanır.ensede alındığı yer farkedilemez.şişlik olmazsa işinize ara vermeniz gerekmez.

 16. Merhabalar kaslarımin sadece şekil sıkıntısı var ve belirli yerlerini kalinlastirmak istiyorum ortalama bi fiyat alabilir miyim?
  Op.Dr.Atilla Kaya
  ücretler için bu linke tıklayınız.https://www.kasekimi.com/kas-ekim-fiyatlari

 17. Selam, ben 3-5 tane kaş ektirmek istiyorum 😀 bu kaş ektirmenin bi alt limiti var mı bir kaç kaş görüntüyü toparlayacak gibi , en stratejik yerdeki kaşlarım çıkmıyor
  Op.Dr.Atilla Kaya
  evet limit var.ücretler için bu linke tıklayınız.https://www.kasekimi.com/kas-ekim-fiyatlari

 18. Merhabalar.Kaş ekimini kaşın diğer bi kısmından alıp yapsanız olmaz mi acaba çünkü kas yapısıyla ense deki saçlar bile cok farkli ben yaptırdım ve sonuç çok kötü tekrar yaptırmak istiyorum ama kasla yapılsa daha iyi olur gibi
  Op.Dr.Atilla Kaya
  kaş bölgesinden kıl kökü sağlıklı bir şekilde alınamaz bu nedenle ense kılları kullanılır.

 19. ben elliüç yaşındayım.gençliğimden beri uzun kasa hevesim vardı. fakat kaşlar kısa.içimizde heves kaldı anlayacağınız..ektirmek için kaç gün önceden aramak gerek.saygılar.

  Op.Dr.Atilla Kaya
  05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim

 20. Merhaba doktor bey kaslarim dogustan seyrek. Saclarim koyi kahverengi olmasina rağmen kaslarim cok acik renkli. Tahminen kac greft kullanirsiniz.bide hastaneniz nerede.tesekkurler
  Op.Dr.Atilla Kaya
  limitimiz 300 follikül.ihtiyacınızı siz belirlersiniz.05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderirseniz değerlendirebilirim.iletişim için Idea (Bakırköy)
  Adres: Zeytinlik Mahallesi Yakut Sokak No:24 Kat:3 (PTT Karşısı) Bakırköy Merkez – İstanbul
  Tel: 0212 542 0 888 – 0212 572 72 65
  GSM & WhatsApp: 0542 621 08 88

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© 2018