Kaş Ekimi Fiyatları Ne Kadar?

Kaş Ekimi Fiyatları

Yüz güzelliğinin en önemli unsurlarından biri haline gelen kaşlarımız tıpkı saçlar gibi geçici ve kalıcı dökülme problemine maruz kalabilir. Dökülmelerin nedeni hastalıklar, ilerleyen yaş, yanı sıra bakım için uygulanan kaş aldırma çoğu zaman küsme dediğimiz istenmeyen sonuçlara neden olabilir. Dökülen kaşlar kişide ciddi bir rahatsızlığa neden olmaktadır. En doğru ve doğal çözüm ekimdir

Kaş ekimleri fotoğrafları ve videoları için instagram.com/kasekimi

İdea Kliniklerinde 1 Kıl Kökü 9 TL
Kaşa kıl kökü nakli uygulamasını Türkiye’de ilk gerçekleştiren doktor İdea Klinik doktorlarından Op DR Atilla KAYA’dır. İşlemin fiyatlarına baktığınızda ücretin ekilen kıl kökü sayısı ile alakalı olduğunu görürsünüz. Bunun için ekilen her greft (kıl kökü) 9 TL olarak ücretlendirilir. Genellikle 300 kök ekilmesi beklentiyi karşılamaktadır. Yara izi veya yanık izi gibi yerlere 100-150 kök yeterli olabilmektedir.
Araştırmanızda soracağınız en son soru ücret olmalıdır, parayı her zaman kazanabilirsiniz ama kötü sonuçlanmış bir ekimden kurtulup eski halinize dönmek bundan çok daha zor olabilir.

Kaş İçin Kaç Greft (Kıl Kökü) Ekilmesi Gerekir?

Peki fiyatı öğrendiysek şimdide ne kadar ekim yapılacağına bakalım mı? burada net bir rakam verme imkanı olmasa bile 300 greft ideal görünüme ulaşmak için yeterli diyebilirim. Çünkü ekim nedenleri çok çeşitli olabilir. Dökülmüş alan, saçkıran, seyreklik, sıkılaştırma, kalınlaştırma, ameliyat, yara ve yanık izi kapatma gibi bir çok nedenle ekim yapılması gerekebilir. O nedenle her insanın ihtiyaç duyacağı kıl kökü sayısı farklı olacaktır. Yazının giriş kısmında da belirtildiği gibi 300 greft ihtiyaç duyduğunuz güzel görünüm için idealdir.

Kaş Ekimi Ne Kadar Sürer?

İdea Klinik 20 yıldan beri hizmet veren bir kurum olup, Estetik, Kalp Damar ve Genel Cerrahi alanında hizmet vermekte, 12 yıldır kaş ekimi yapılmaktadır. Uygulama şuan için İstanbul Bakırköy  kliniğinde yapılmaktadır. Doktorlarımız bu konuda yüzlerce uygulama yapması nedeniyle deneyimli ve tecrübelidir. Bu nedenle 300 gerft ekim işlemi 2 ile 4 saat arasında yapılmaktadır. Yani Türkiye’nin neresinden gelirseniz gelin belirtilen süreçte işleminiz tamamlanıp, aynı gün şehrinize dönebilirsiniz.

Nasıl Yapılır?
Şimdi dilerseniz birazda uygulamanın nasıl yapıldığına bakalım. Op. Dr. Atilla KAYA 2013 yılına kadar saç ekimi uygulamaları yapması nedeniyle Türkiye’de ilk defa FUE yöntemini uygulayan kurumlardan biri olmuştur. İşlerinin yoğunluğu nedeni ile saç ekimini bırakmış, ayrıntı ve özel birikim gerektiren diğer kıl kökü nakilleri yanı sıra genel cerrahi alanında teşhis ve tedavilere devam etmektedir.

Kişi İstediği Görünümü Çizerek Belirtir: Öncelikle kliniklerimize gelenler nasıl bir görünüm elde etmek istediklerini kalemle çizerek göstermektedir.

Köklerin Alımı Yapılır: Kişi istediği görünümü kaşları üzerinde kalemle çizerek gösterdikten sonra cerrahi odada ekilecek kıl köklerinin alımı başlar. Uygulamada FUE yöntemi tercih edildiği için ekimi yapılacak kılların 0,6 mm gibi çok ince uçlarla tek tek alınmaktadır. Alım genellikle ense alanında 1 cm alan tıraş edilerek yapılır.

Bekletilmeden Ekime Geçilir: Örnek 300 gerft ekim yapılacaksa alım tek seferde yapılmayıp, 40-50 greft alınarak alıma bir süre ara verilerek ekime geçilmektedir. Çünkü alınan kıl kökleri uzun süre bekletilmesi halinde oksijensiz kalarak ölmesine neden olmaktadır. Hemşireler alım yaptıktan sonra doktorlarımız alınan kıl köklerini yine 0,6 mm uçla ekim yaparlar.

Uygulama Doktorlarımız Tarafından Yapılır
Bu işlem diğer uygulamalara kıyasla uzman doktor olmayı ve daha fazla tecrübeli olmayı gerektirmektedir. Çünkü tecrübesiz kişiler tarafından yapılması halinde dik çıkan kaşlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Gerekli açıyı ayarlayamadıkları için hüsranla sonuçlanabilir. O nedenle İdea Klinik ekim işlemini bu alanda yüzlerce uygulama yapmış olan doktorumuzun bizzat kendisi tarafından yapılmaktadır, doktor kontrolünde bile olsa  yardımcı elemanlara asla ekim yaptırılmaz.

Doktora Sor
Evet arkadaşlar bu konuda aktaracaklarımız şimdilik bu kadar olup, sizlerin sormak, öğrenmek istediği hususları dilerseniz aşağıda yer alan soru ve yorum formundan doktorlarımıza iletebilirsiniz. 24 Saat içerisinde sorularınıza doktorlarımız yanıt verecektir. Sayfada ağırlıklı olarak ücret ele alınmıştır ama ekimi araştırırken soracağınız en son soru olmalı, öncelikle kalite ve doğallığı araştırmalısınız

Son Söz

Buraya kadar bir çok şeyden bahsettik, net ücretleri öğrendiniz ama şunu asla aklınızdan çıkarmayın. Kaş ekimiyle ilgili olarak soracağınız son soru yada diğer deyimle araştırmanızın son noktası ücret olmalıdır. Önceliğiniz kesinlikle kalite ve doğllık olmalıdır. Ucuza yaptırdığınız bir kaştan kurtulmak için epilasyon yaptırmak zorunda kalabilirsiniz, epilasyon yaptırırken doğaldan var olan kaşlarınızı da ümitlerinizi de kaybedebilirsiniz. Aman dikkatli olun.

180 Comments

Add a Comment
 1. Gelmeden en az 15 gün önce almanızda fayda var
  Op. Dr. Atilla Kaya

 2. Merhaba, kas ekimi icin randevu almak gerekiyor mu? Gerekiyorsa, nekadar sure oncesinden randevu almam gerekiyor? USA da yasiyorum ve temmuz ayinda Istanbul’da olucam.

 3. Evet açılış ücreti minimum 300 kök karşılığıdır.
  Op. Dr. Atilla Kaya

 4. Atilla hocam merhaba ben size kaş ekimi yaptırmaya karar verdim whatsapp numaranıza kaşlarımın görüntüsünü yollamıştım ekim için uygundur dendi,benim yüzüm küçük ve istediğim kaş şekli ince.Toplam 200 yeterli olur diye düşünüyorum.Yine de minimum 300 kök ücreti mi öderim?

 5. 16 yaş kaş ekimi içinerken bir yaş,yinede 05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin,değerlendirelim,ayrıca ücret bilgisi, extra bilgi ve muayene içinde randevu alabilirsiniz.
  Op. Dr. Atilla Kaya

 6. Ben 16 yaşındayım. Kaslarımin şeklini beğeniyorum.kaslarim çok seyrek ve dik. Kaslarima baştan bir oynama yapmak istesem yine 300 greft yeterli olurmu. Yani kaşı baştan yaratsaniz ne kadar gerekiyor kıl koku

 7. 054266210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim. Uygunsa tedavisini yapabiliriz
  Öp. Dr. Atilla Kaya

 8. Merhabalar ben 17 yaşındayım.Doğuştan bir Kaşım diğer kaşıma oranla yarısı yok bir kısmı boş.Acaba o boş olan kısım kaş ekimi mi gerektirir yoksa kalıcı dövme ile de doldurulabilir mi?

 9. 054266210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim.
  Öp. Dr. Atilla Kaya

 10. hocam merhaba 300 greft bir kaş için ideal diyorsunuz mesela az bir kısma ekim yaptırmak isteyen iile bütün kaşlara yaptıracak olan arasında fark yok mu?mesela orta kısımda bir boşluğum var orası için 150 kıl kökü fazla değilmi

 11. Evet enseden alıp ekiyoruz. Ense bölgesini değerlendirip varsa beyazlaşmayan kıllarınız onları alıp ekebiliriz.hem ensenizin saç dplerinin hem de kaşınızın fotolarını 05426210888 nolu telefona whatsapptan gönderirseniz değerlendirebiliriz
  Öp. Dr. Atilla Kaya

 12. Merhaba,
  Benim saçlarımın neredeyse tamamı beyazladı, boyatıyorum. Bu durumda da yine enseden mi kıl nakli yapıyorsunuz?
  Cevabınız için şimdiden teşekkür ederim hocam.

 13. Merhaba doktor bey kaslarım kök seyrel oldu için dövme yaptırdım ama her sene yeniden yapıyorum kas ekimi yapmak istiyorum dövme üstünde olurmu?
  Öp. Dr. Atilla Kaya
  Evet edilebilir. 05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim

 14. kızım 10 yaşını doldurdu. küçükken geçirdiği bir kaza sonucu kaşında yara izi var. bunun için ekim bu yaşta yapılabilir mi? büyümesi beklenmeli mi? yoksa ne zaman yapılır? ücret ne kadar olur?
  Öp. Dr. Atilla Kaya
  Kaş ekibini lokal anestezi ile yapıyoruz. Önce enseden kıl kökleri alınıyor sonra kaş bölgesine ediliyor eğer lokal anestezi altında bu işlemleri yaptırırsa, yapabiliriz

 15. Merhabalar hocam benim sağ ve sol kasimda dikiş izleri mevcut bunları kas ektirme yöntemi ile kapatabilirmişiz ve ne kadara mahal olur tşk
  O. Dr. Atilla Kaya
  Kaş ekimi ile kamufle edilebilir. Bu da bir tane de ben nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerledirelim

 16. mrb doktor bey..kaşlarım çok inceldi ve kısaldı ve yeni kaş hiç çıkmıyor kaş ektirmek için fiyat öğrenebilirmiyim..bursada kliniğiniz var mı?
  Op.Dr.Atilla Kaya
  kaş ekimi için 05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim.Bursada kaş ekimi yapmıyoruz.sadece Bakırköy kliniğimizde yapılmaktadır.

 17. Merhabalar doktor bey 15 yaşında kızım trikotilomoni rahatsızlığından dolayı kaşlarını yolluyor şuanda hiç kaş çıkmıyor kaş ekimi yapılabilir mi?Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim iyi çalışmalar
  Op.Dr.Atilla Kaya
  öncelikle tedavi edilmesi gerekir,bundan kurtulmak için hipnoterapi yaptırmalısınız.çünkü ekilen kaşları da yolabilir.eğer tedaviye rağmen çıkmazsa ve kaş yolma tikinden kurtulmuşsa o zaman ekim düşünülebilir

 18. merhaba Linet
  ekilen kaşlar şok dökülmeye uğrayabilir,fakat kaşlarda şok dökülme pek sık görülmüyor
  Op.Dr.Atilla Kaya

 19. Kaş için ekilen kıllar hemen dökülür mü hocam

 20. Merhabalar doktor bey benim kasima 2 cm uzatmak ve 1 cm bile olmayacak sekilde kalinlastirmak istiyorum ikiside ayni sekilde olucak acaba fiyat bicebilirmisiniz lutfenn….
  Op.Dr.Atilla Kaya
  05426210888 nolu telefona whatsapptan fotoğraf gönderin değerlendirelim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

© 2018

Sizi Aramamızı İster misiniz?