Kaş Ekimi Yaptıran Ünlüler

Estetik uygulamalarda insanlar genellikle ünlü kişilerin nerede yaptırdığını merak ederler. Nedenini bilmiyorum ancak ünlü kişilerin bu işi daha iyi yaptırdığını düşünmek yaklaşım olarak doğru olmayan bir yaklaşımdır. Bu tür uygulamalar kişisel beceri ile ilgilidir, lüks bir semtte ultra lüks bir knikte daha iyisi yaptırılabilir diye bir kural yoktur.

Kaş ekimi fotoğraf ve video için instagram.com/kasekimi

Gidilen klinikteki ekimleri yapan uzman doktor gerçekten becerikliyse alıncak sonuçta iyi olur ama gidilen klinikte yardımcı personellere fabrikasyon tarzda ekim yaptırılıyorsa sonuç felaket olabilir.

Ebru Şallı Kaş Ekimi

Kaş ekimi ile ilgili e maille soru soranlar, siteden yorum şeklinde soru soranlar ve yüz yüze görüşmeye gelenlerin sordukları en sık sorulardan birisi ”Ebru Şallı’ya kaş ekimini siz mi yaptınız”.

Tabii ki doğa ollarak benim cevabımda hayır ben yapmadım oluyordu çünkü ben yapmadım. Bundan sonra cevabım ”iyi ki ben yapmamış” şeklinde olacak çünkü geçenlerde merak ettim internetten Ebru Şallı’nın kaşlarının nasıl çıktığına bir bakayım dedim, bir de ne göreyim kadıncağızın neredeyse hiç kaşı yok tamamen boyayla kapatma şeklinde görünüyor.

Kaş Ekimi Yaptıran Ünlüler

Aslında benim bildiğim kaşlarını ektiren tek ünlü kişi Ebru Şallı ve ne yazık ki ektirdiği kaşların hepsini geri aldırmış gibi görünüyor, çünkü ekilen alanda neredeyse hiç kaşı yomuş gibi görünüyor.

Hangi klinikte ektirdiğini biliyorum ama burada yazmam etik olmaz, çünkü övünebilecekleri bir sonuç yok ortada.
Bildiğiniz ünlü varsa yorum kısmından yazarsanız sayfaya eklerim, böylece merak edenler okur, siteye sizin de katkınız olur.

Ekim yaptıracaksanız ünlülerin yaptırdığı yeri değil, en iyi sonuç alacağınız yeri araştırın. Araştırırken de öncelikle kendinizi bu konuda eğitin, görüşme için gideceğiniz  yerde soracağın soruları ezberleyin ya da elinizdeki bir kağıda soruları sıralayın. Yazdığınız bu soruları ayrıntılı cevap alacak şekilde sorun, net cevap alamadığınzı soruları tekrar tekrar sorun.Özellikle doğallık ve çıkış açısı konusunda sizi ikna edecek yeri buluncaya kadar araştırmaza devam edin

E. Şallı’nın ekim sonrası kaşları

 

Kaşını Atilla Kaya’nın ektiği ünsüz bir kadın (videosunu instagram hesabımdan veya @kasekimi hesabından görebilirisiniz)

 

Doğuş Kaş Ektirmiş

Basından paylaştığı fotoğraflar sayesinde Doğuş’un kaş ektirdiğini ve daha da önemlisi ekimden sonra korkunç bir morluk olabildiğini öğrenmiş olduk. Türkiye’nin ilk kaş ekilen merkezi olarak bu güne kadar yaptığımız ikibinden fazla ekimden sonra böyle bir sorun ile karşılaşmadık.


Böylesi bir morluğu izah etmenin tek yolu işlemin iğne ile delerek değil kanal açılarak yapılmasıdır. İğne ile delerek ekimde kılcal damarlar çok yaralanmaz ama kanal açarken kullanılan jilet benzeri kesici alet bölgedeki kılcalları ciddi düzeyde yaraladığı için bu tür morluklar olabilir.
Her ne kadar Doğuş kaş ektirmedim dese de fotoğraftaki bulgular bunun aksini göstermektedir.

Ekimde ve Sonrasında En Az Sorun Yaşamak İçin

Elinizdeki kağıda görüşeceğiniz doktora sormak üzere yazabileceğiniz sorular
Kökleri uzman doktorun bizzat kendimi ekecek yoksa doktor kontrolünde mi ekilecek? Buna çok dikkat edin size ”ekim uzmanımız ekecek, ekip halinde ekiyoruz” gibi ne anlama geldiği belli olmayan sözler duyabilirsiniz, duyarsanız sorunuzu tekrar ”siz ekecekmisiniz ekmeyecekmisiniz” diye sorup net cevap isteyin.
Kaç derece açılarla ekilecek? 25- 30 derece olmalı
Üst sıra ve alt sıra hangi yönlere bakacak? üst sıra alta, alt sıra üste 10-15 derece açıyla olmalı
Kökler kaçlı olacak? hepsi mutlaka tekli olmalı
Kökler dışarda kaç saat bekleyecek? köklerin ölmemesi için en kısa sürede ekilmeli
İşlem esnasında köklerin canlı kısmından tutularak mı ekilecek? Kökün canlı kısmından tutulursa kök ölebilir ölmese de kıvırcık çıkar.

About Op. Dr. Atilla Kaya

Türkiye'de ilk defa kaş ekimi işlemini gerçekleştiren Op. Dr. Atilla Kaya, İstanbul'un Bakırköy ilçesinde hizmet vermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp Canlı Destek
İletişim Bilgileri