Kaş Dökülmesi

Sanrırımki ekim yaptıracakların en çok düşündüğü konulardan birisi yapılan ekim sonrası doğal görünürmü? Bu sorunun cevabını bizzat ekimi yapan Op. Dr. Atilla KAYA yanıtlıyor. Tabiî ki bu sorunun cevabı ekimi yapan kişinin bu konudaki tecrübesi ve dikkatine bağlı olduğu kadar tekniğin nasıl uyguladığına göre çok değişir. Doğaldan ayırt edilemeyecek kadar doğala yakın olabildiği gibi çok kötü bir görünüm de ortaya çıkabilir. Evet arkadaşlar burada ilk dikkat edilmesi gereken hususun ekim yapan cerrahın tecrübesi olduğunu anlıyoruz.

FUE Kaş Ekimi Yapılması
Kaş ekiminde uygulanan tek yöntem FUE dir ancak FUE tekniğinin uygulanışı çok fark edebilmektedir özellikle yardımcı personellerin ekim yapması daha çok saç ekimi gibi olduğu için sonuç felaket olabilmektedir.

Beklentilerinizi Netleştirmelisiniz
Kaş ekimi yaptırmadan önce nasıl bir sonuç elde edeceğinizi iyi sorgulamalısınız çünkü her kaş ekimi aynı olmamaktadır.

  • Özellikle şu soruların net cevabını almadan ekim yaptıracağınız yere karar vermemelisiniz
  • Ekimi kim yapacak (doktordan net cevap almalısınız)
  • Kökler kaçlı guruplar halinde ekilecek (kesinlikle tamamı tekli kök olmalıdır)
  • Cilde kaç derece açılarla ekim yapılacak ( “yatay ekim” denmesi sizi ikna etmesin 25-30 derece açılarla ekileceğini teyit etmelisiniz)
  • Üst sıra ve alt sıra farklı açılarla olmalı (üst sıra aşağı doğru 15 derece,alt sıra 15 derece yukarı bakmalı)

Resimler Herşeyi Ortaya Koyuyor
Aşağıda iki farklı klinik ve 2 farklı kişi tarafından yapılmış 2 farklı kaş ekimi resmi göreceksiniz aradaki farka dikkat ediniz ve yeterli araştırma yapmadan kesinlikle karar vermeyiniz.

Kötü Kaş Ekimi

Tecrübesiz kişilerin yaptığı doğaldan uzak görünümlü kaş ekimi

 

Güzel Kaş Ekimi

Op. Dr. Atilla KAYA tarafından yapılan kaş ekimi

 

Kaş Ekimi Yakından

Kötü görünümlü kaş ekimine birde yakından bakın herşeyi daha net anlayacaksınız.

Sizce Hangisi Daha Doğal?
Burda konumuzda sorulan soruda cevabını bulmuş oluyor. Neydi o soru kaş ekimi doğal olurmu? evet başarılı ve alanında uzman kişiler yaptığında doğaldan farksız olabilirken, aksine yeterli bilgiye sahip olmayanlar yapması durumunda doğallık beklemek çok zor olabiliyor. Tavsiyemiz kaş ekimi yaptırmadan önce iyica araştırmalısınız. Bu konuda Op. Dr. Atilla KAYA tüm sorularınızı yanıtlıyor.Kaş Ekimi Doğal Duruyormu? için 37 yorum yapılmış


Damla

Atilla bey merhaba bende kaş eltirmek istiyorum en kısa sürece oraya gelicem yalnız enseden alınan saç la Kaş’ım arasında fark olurmu yani kaşım saçıma göre daha kalın ve saç gibimi uzar doğal dururmu şu an lazerle kalıcı makyajım siliniyo Inşallah bir ay sonra oradayım ☺️
Op.Dr.Atilla KAYA
evet ekilenler uzar ve arada kesmeniz gerekir

reyhan

Atila kayanin telefonu varsa yazarmisiniz
Op.Dr.Atilla KAYA
212 574 25 25 veya 532 463 9682 yi arayabiliriniz.

melel

atilla bey benim kaşlarım seyrek kaş ektirmek istiyorum ücreti ortalama ne kadar bilgi verirseniz sevinirim
Op.Dr.Atilla KAYA
Limit rakamımız 1500 TL karşılığı 300 kök yeterli olabilir

Denuz

Merhaba ben 19 yaşında bir erkeğim kaşımın simetrisi bozuldu ve bir tanesi çok az bir farkla havada diğer kaşımın üstünede kaş ekerek simetrik bir görüntü sağlayabilir miyiz?
Op.Dr.Atilla KAYA
evet asimetrik kaşa ekim yapılarak simetri sağlayabiliyoruz,”çok az bir fark”
info @ ideaklinik.com ye resim gönderin değerlendireyim

ebru

Mrb atilya bey ben kas ekleme yapmak istiyorum yannız iki kasımda dövme var lazerle sildiriyorum ekleme yaptırırsam ne kadara mal olur
Op.Dr.Atilla KAYA
kalınlık ve sıklık beklentinize göre 1500-3000 tl arası değişir

ebru

Atilya bey size nasıl ulasabilirim veya nasıl randevu alabilirim
Op.Dr.Atilla KAYA
212 574 25 25 i arayabilirsiniz.

Sedat

Öncelikle merhaba atilla bey, benim iki kaşımdada yarık izi var hem de dikişte atılmadı. Acaba yarık izi olan yerlere kaş ektirsek ne kadara mal olur
Op.Dr.Atilla KAYA
1500 tl

metin

selamlar benim sorunum kaşlarım doğuştan ince ve belki bir miktarda döküldü 45 yaşındayım bayan kaşı gibi desem yeridir kötü olansa alınmış gibi duruyor bu çok rahatsız edici daha erkeksi bir görüntü kazanabilirmi belki alışlmışın dışında bir talep ancak benim için önemli teşekkürler.
Op.Dr.Atilla KAYA
epilasyonla şekil vermiş travestiye de (artık eskiye dönmeye karar verdiği için), daha erkeksi görünüm isteyene de ekim yaptık yani alışılmıştan çok uzak değil mantıklı bir beklentiyse ekebiliriz

Adile

Attila bey,
Bende kas ektirmek istiyorum. Kalici makyaj var su an, sildirmen mi gerekır ektırmeden önce? Yurtdışında yasıyorum, sızden nasıl randevu alabılırım ve kas ektırme süresı ne kadardır.
Teşekkür ederım.
Op.Dr.Atilla KAYA
rengi aykırı bir renk değilse üzerine ekilebilir ama pembe yeşil gibi bir renge dönüştüyse sildirip ekmek daha iyi olur
212 574 25 25 ten bilgi ve randevu alabilirsiniz.

Miihriye

Merhaba Atilla bey benim kaşlarımın yarısı kalıcı makyaj ancak rengi gittilçe açılıyor doğal görünümlü kaş istiyorum yani ektirmek istiyorum ancak siz istanbuldasınız sanırım?
Op.Dr.Atilla KAYA
evet İstanbuldayım

badak