Kaş Dökülmesi

Kıl kökü nakli narkoz, yataklı tedavi kurumu ve ileri teknoloji ürünleri gerektirmeyen küçük cerrahi girişimlerdir. Nerede yapıldığının değil kimin yaptığı önemlidir. Çünkü tümüyle ustalık, itina ve tecrübe isteyen bir uygulamadır. Hastane ameliyathanesinde olabileceği gibi steril şartların sağlandığı doktor muayenehanesinde de yapılabilir.

Kaş Ekimi Nasıl Yapılır

Ekim esnasında kullanılan ürünlerin büyük kısmı kullan-at ürünler olduğu için bir kişiye kullanılan malzemeler bir başkasına kullanılmaz. Durum böyle olunca bu cihazların ve malzemelerin olduğu her yerde yapılabilir.

Kaş Ekimi Yapan Yerler

Nerede ekim yapacağınızı araştırırken asıl sorgulamanız gereken ekimi kimin yapacağıdır. Şöyle ki çok lüks bir hastanede yaptıracağınız kaş ekimini tümüyle sağlık eğitimi dahi almamış bir yardımcı personel yapabilirken bu konuda uzman bir hekimin muayenehanesinde yada bir klinikte doktora ekim yaptırmanız mümkün olabilir.

Merak Ettiğiniz Soruların Cevabı
Dikkat etmeniz gereken hususlardan biride kaş ekimi yapacak doktor’un mutlaka tecrübe ve deneyimli olmasoı gerekmektedir. Aski halde yapılan ekim kötü görünümlü doğaldan uzak sonuçlara neden olacaktır. Daha fazla bilgi için aşağıdaki yorum formu yada iletişim sayfasından doktorumuza sorularınızı iletiniz. En kısa sürede yanıt verilektedir.