Kaş Dökülmesi

KALICI MAKYAJ KAPATMA

Kalıcı makyaj yaptıranlar arasında memnun olmayanların veya pişman olanların oranı oldukça yüksektir ve kaş ekimi gibi mükemmel çözümü duyanlar kalıcı makyajından kalıcı olarak kurtulmak için kaş ekimi yaptırmaktadır.
Kalıcı makyaja çeşitli sebeplerle kaş ekimi yapılabilmektedir
-Kalıcı makyajın suni görünümünü doğallaştırmak;kalıcı makyaja dokunmadan direk üzerine ekim yapılarak daha doğal görünmesi sağlanabilir bu amaçla ekim daha seyrek planlanabilir.
-Kalıcı makyajı kamuflaj;özellikle renk değiştirip kırmızı,lacivert,mavi veya yeşil renk almış olması görsel olarak ciddi sıkıntı vermektedir bu durumda kamuflaj amacıyla üzerine sık ekim yapılır.Ekilen kıllar sayesinde kalıcı makyaj daha az görünür hale getirilebilir.
-Kalıcı makyajın solması;yıllar içerisinde boya vücut tarafından emilerek görünmez hale gelebilir bu durumda en iyi çözüm kaş ekimidir.
-Kalıcı makyajın lazerle silinmesi esnasında oluşan yanık izinin kapatılması (lazerle silmeye razı edebilmek için iz kalmaz denir ama lazerle dövme silinirken az veya çok ama % 100 ihtimalle iz kalır);yanık izinin üzerine kaş ekilerek daha aza görünür hale getirilir.

Kalıcı Makyaj

Kalıcı Makyaj

 

Kaş Ekimi Yapılacak Alan

Kaş Ekimi Yapılacak Alan

 

Kaş Ekiminden 15 Gün Sonrası

Kaş Ekiminden 15 Gün SonrasıYorum yapılmamış

kudanil